Dukan Portakal Suyu Dr Pan

Hazırlama süresi
5 dakika
Zorluk
Kolay
Servis Miktarı
1 kişilik
Evre
Güçlendirme, Koruma, Seyir
Öğün
Akşam, Atıştırmalık, Kahvaltı, Öğle
Yayınlayan
Yayınlanma tarihi
500 Mililitre
Su
1 Paket
Dr. Pan Portakal Tozu
Dukan Portakal Suyu Dr Pan

Dukan portakal suyu mu? Dukan portakal suyu için kendiniz evde yapabileceğiniz dr. pan marka toz içecekle mutlu olucaksınız.

Dukan diyeti yapanların gönül rahatlığıyla tüketebileceği dr. pan ürünlerinin şekersiz, düşük kalorili, vitamin ve mineralli bir toz içeçektir. birkaç içecek seçeneği mevcuttur. Ben tarifimde portakallı toz içeceği tercih ettim adını da dukan portakal suyu dr pan koydum. Asla protein tozlarıyla aynı kefeye koymayın. AKMİNA LİGHT LİMONLU içecekte olduğu gibi düşünülebilir.

Daha bitmedi bu tozu yaptığınız kek, pasta tariflerinde de kullanabilirsiniz. İçeriğini merak edenler için görselini de paylaşıyorum.

Bir kutu içinde 12 adet paketler halinde bulunuyor. Bir tanesiyle 500 ml içecek yaratabiliyorsunuz. Her bir paket 10 gr toz içeriyor. Ben bir paketi yani 500 ml içeceğimi 2 günde tüketiyorum. Dilerseniz tek seferde de içebilirsiniz dukan portakal suyunu

 

  1. Dr. pan markası şekeriz portakal tozunu büyük bir bardağa döküp üzerine 500ml soğuk suyu boşaltıp tozlar çözülene kadar karıştırınız.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olabilirsiniz!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.