Yağ Yakıcı İçecekler

Yağ yakıcı içecekler gün içerisinde diyetinize yardımcı olup formunuzu korumanızı sağlayacaktır. Size dukan diyeti yaparken önerebileceğimiz vücutta bulunan fazla yağları yakan ve süreci hızlandırma etkisi bulunan bu yağ yakıcı içecekler ile şimdi fazlalıkları üzerimizden atma, kilo verme ve fit bir görünüme kavuşma zamanı! Yağ yakan bu içecekler hem susuzluğunuzu, hem de kilolarınızı bastıracak. Metabolizmanızı hızla canlandıran içeceklerle yemek yemekten de korkmayacaksınız!

Yeşil Çay
Yeşil çayın faydaları saymakla bitmez. Bedeniniz, cildiniz, saçlarınız için harika bir bitkidir. Yeşil çayın bir yararı da kilo verme konusunda büyük etkisidir. Bu bitki çayı özellikle göbek eritmek için birebirdir. Sıcak suya yeşilçay yapraklarını atın, demleyin, süzün ve içine biraz limon suyu sıkın, bir gece kalsın, ertesi sabah aç karına bu çayı için! hepsi bu! Limon C vitamini deposudur, ayrıca yeşilçayın antioksidan emilimini artırır. Yeşil çay metabolizma hızını artırır, açlık krizlerini önler, sizi 2-4 saat tok tutar.

Narenciye Suyu
Limon, portakal , mandalin, greyfurt gibi narenciye olarak adlandırılan meyveler hem çok sağlıklıdır hem de yağ yakmakta çok etkilidir. Her sabah aç karına bir bardak portakal suyu içmenizi tavsiye ederiz.

Üzüm Suyu
Üzüm lif, karbonhidrat ve vitamin açısından zengin, kalori bakımıdan ise düşük kalorili bir içecektir, kısa sürede kilo vermenize yardımcı olur. Katı meyve sıkıcağında üzümün suyunu çıkarıp içebilir veya meyve olarak tüketebilirsiniz.

Elma Sirkesi
Soğuk su, bal ve elma sirkesi karışımı yağ yakıcı süper bir içecektir. Kilo vermenize yardımcı olur, sindirimi rahatlatır, bedenden toksinleri atarak zayıflamanızı sağlar. 1 bardak su, 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırın, bunu yemeklerden önce günde 2 kez tüketin. Açlık hissiniz bastırılacak ve yağ yakma işlemi gerçekleşecektir. Suyu sıcak olarak kullanırsanız daha etkili olur.

Kahve
Kahve de yağ yakıcı içeceklerdendir. Kafeinde karın yağlarını yakan alkaloid maddesi bulunur. Kakao, kahve, çay kafein içeren içeceklerdir. Tavsiye edilen miktar günde 1 fincan kahve içmenizdir. Fazlası vücutta dehidratasyon, uyku problemleri gibi sorunlara yol açabilir.

Kategoriler: Genel Sağlık

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olabilirsiniz!

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.